3. narozeniny blogu

Dnes slaví blog 3. narozeniny. Nebýt Facebooku, který mi tuto skutečnost připomněl, zřejmě bych si ani nevzpomněla. Jak koukám, tak poslední post je tu z 22.2.2015. Na jednu stranu mi to přijde jako chvilka, na druhou stranu se toho za tu dobu událo strašně moc.

Za rok od předchozích narozenin se stala totiž jedna velká věc, která se blogu úplně netýká. Je ze mě matka! Koncem února se nám narodil syn Oldřich a já jsem neskutečně šťastná. Zároveň mi přijde, že jsem pořád v jednom kole. A když náhodou nejsem, raději si hodím nohy na stůl a užívám si pohodu, místo abych vařila na blog. Tedy ne, že bych nevařila vůbec, ale jsou to takové rychlovky, které se na blog úplně nehodí. Rozhodně plánuji opět začít vařit, psát a manžel bude fotit.:-) Pevně doufám, že to bude už brzy, protože zabalit se to tedy rozhodně nechystám.

Ještě se vlastně stala jedna událost, která mě velmi mile potěšila. Je to nominace na Foodblog roku v kategorii Recepty. Vůbec jsem ji nečekala a o to víc mě potěšila. Nevyhrála jsem ji, ale v to jsem upřímně ani nedoufala. Už ta nominace je pro mě velký úspěch.

Také se mi rýsuje zajímavá spolupráce, o které napíšu, až to bude jisté a dohodnuté.

Děkuji všem, kteří můj blog čtou a nezanevřeli na něj během mé pauzy. S takovým množstvím čtenářů jsem při zakládání blogu opravu nepočítala. Právě Vy mne motivujete k dalšímu psaní a vaření. Doufám, že se Vám blog bude dál líbit a budete podle něj třeba i vařit. Přeci jen nepotěší nic tolik, jako když někdo můj recept vyzkouší a pochválí ho. :-)

2.7.15